Ayming Polska Sp. z o.o.


Informacje:


Strona: https://www.ayming.pl

Adres: Moniuszki 1A


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-014


Telefon: +48 22 330 60 00


Dodaj Swoją Opine:
Doradztwo Ayming Polska to dobry sposób na optymalizację wydatków w firmie, np. tych związanych z energią. Zaoszczędzone środki możemy zainwestować w rozwój czy modernizację naszego przedsiębiorstwa.
Opublikowane przez: peany Data: 2018-08-30 11:55:50 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jak dobrze rozplanować wydatki i sprawić, by firma funkcjonowała w jak najlepszym stopniu? Dobrze zainwestować w doradztwo zakupowe. Na stronie internetowej ayming.pl można znaleźć ofertę audytu energetycznego. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że przepłaca, bo podpisało bardzo niekorzystne umowy z dostawcami energii. Eksperci pomogą renegocjować warunki i tym samym oszczędzić mnóstwo pieniędzy. Tak pozyskane środki mogą zostać lepiej wykorzystane - na przykład na modernizację całego zakładu.

Główną zaletą doradztwa zakupowego jest zwiększenie własnej świadomości na temat tego, ile naprawdę zużywa się energii oraz w jaki sposób powinno zawierać się umowy z dostawcami. Dzięki temu w przyszłości nie popełnia się błędów i nie przepłaca na usługi. W taką wiedzę powinien zainwestować każdy mądry przedsiębiorca.

Data dodania: 06-11-2017

Również Niedaleko: