Akademia Języka


Informacje:


Strona: http://akademiawroclaw.pl/

Adres: Braniborska 52


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 53-680


Telefon: 793678135


Dodaj Swoją Opine:
Ja od niedawna marzę o tym by nauczyć się niemieckiego bo właśnie w Niemczech planuję za jakiś czas zamieszkać. I udaje mi się to dzięki kursom w Akademii Języka.
Opublikowane przez: Tomasz Cieślak Data: 2018-05-25 15:02:52 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W ostatnim czasie wiele Twoich koleżanek wyjeżdża do Niemiec do pracy w charakterze opiekunek? Ty też byś chciała spróbować, ale boisz się trochę, bo nie znasz niemieckiego? Nic nie szkodzi, możesz szybko nadrobić zaległości. Wystarczy, że zapiszesz się na kurs niemieckiego, we Wrocławiu cena takiego kursu, to ok. 300 zł.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, ale jeśli wolisz, możesz też zdecydować się na kurs indywidualny. Warto wspomnieć, że nie musisz podpisywać umowy semestralnej, możesz podpisać umowę na miesiąc, a jak będziesz zadowolona z kursu, to można ją przedłużyć. Akademia Języka we Wrocławiu oferuje kursy o różnym stopniu zaawansowania, o różnej ilości lekcji w tygodniu i w zróżnicowanych cenach, ale cel jest zawsze ten sam, czyli umożliwienie wszystkim chętnym swobodnej komunikacji w języku obcym, czy to języku niemieckim, czy też angielskim.

Data dodania: 25-09-2017

Również Niedaleko: