Tpay.com


Informacje:


Strona: https://tpay.com/

Adres: Św. Marcin 73


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-808


Telefon: +48123502477


Dodaj Swoją Opine:
Przelewy online w systemie Tpay to szybka alternatywa dla innych płatności internetwych. Korzystam od 2 miesięcy i widzę w tym systemie same profity.
Opublikowane przez: Lisboa Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Rynek e-commerce stale się rozrasta i zachodzi w nim wiele zmian. System TPay umożliwia robienie przelewów online. Te szybkie przelewy online nie są obarczone dodatkową prowizją. System obsługuje on bardzo dużą liczbę banków, z których najczęściej korzystają Polacy. Ponadto, osoby prowadzące firmy mogą korzystać z terminali POS Elavon, które dobrze działają w oparciu o ten system. Wystarczy posiadać konto w tpay.com, by mieć cały czas dostęp do zgromadzonych środków pieniężnych. Dodatkowo, system płatności w tpay.com działa kompleksowo a to oznacza, że wpłaty mogą być robione za pomocą PayPal. Wystarczy zintegrować konta, by móc korzystać z dogodności. To rozwiązanie wiąże się z możliwością przyjmowani pieniędzy w różnych:

- walutach,

- językach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mobilnych aplikacji, które działają razem z systemem, zajrzyj koniecznie na tpay.com i sprawdź je.

Data dodania: 22-09-2017

Również Niedaleko: