TQS-RS Spółka z o.o.


Informacje:


Strona: http://auto-spa-tqs.pl/

Adres: krakowska 105


Miejscowość: Tarnów


Kod pocztowy: 33-100


Telefon: 14 623 05 73






Dodaj Swoją Opine:




Reflektory w moim aucie już lekko zmatowiały, więc postanowiłem oddać auto do regeneracji reflektorów firmie TQS-RS. Dokonałem bardzo trafnego wyboru, ponieważ teraz moje reflektory wyglądają jak nowe.
Opublikowane przez: Oskar Zieliński Data: 2019-01-17 08:35:45 Ocena: 3

Oceń firmę (5 z 1 głosów)



Opis:


Kiedy jeździ się swoim samochodem, bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze. A tego bezpieczeństwa nie można zapewnić ani sobie, ani innym uczestnikom ruchu, jeśli coś w aucie nie jest do końca sprawne. Dotyczy to też lamp, które muszą świecić dostatecznie jasno, by oświetlić drogę. Dlatego właśnie wykonywana jest regeneracja reflektorów w Tarnowie, aby każdy miał możliwość skorzystania z takiej opcji i doprowadzenia swojego auta do doskonałego stanu technicznego. 

Więcej informacji na temat regeneracji znajdziesz na stronie auto-spa-tqs.pl, gdzie przygotowane zostały szczegółowe informacje. Już teraz się z nimi zapoznaj i przekonaj się to, że najlepszy sposób na naprawę Twojego samochodu. Od tej pory będziesz już wiedział, dokąd się udać, żeby w tani sposób dokonać odpowiednich poprawek, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. 

Data dodania: 30-04-2018

Również Niedaleko: