Communication Corner


Informacje:


Strona: http://szkoleniaznegocjacji.com/

Adres: Józefa Elsnera 15


Miejscowość: Łódź


Kod pocztowy: 92-504


Telefon:


Dodaj Swoją Opine:
Uważam, że szkolenie z umiejętności negocjowania z klientami, to świetny pomysł dla każdego kto działa w handlu. Tym bardziej taka propozycja, jaką ma dla nas Communication Corner z Łodzi jest korzystna dla naszych pracowników. Z drugiej strony oferta tej firmy nie zamyka się tylko na jedenj branży, więc każdy, kto chciałby mieć kompetentnych pracowników powienien złapać z nia kontakt.
Opublikowane przez: ulardila Data: 2018-08-01 09:17:48 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Negocjacje z klientami potrafią być bardzo trudne. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi podwładni byli dobrze przygotowani do rozmów z potencjalnymi wspólnikami i klientami, to musisz zadbać o ich odpowiedni rozwój. Najlepszym sposobem na to jest wysłanie ich na profesjonalne szkolenia z negocjacji handlowych, na których Twoi pracownicy poznają nowoczesne techniki sprzedaży i negocjacji, które będą mogli wykorzystywać z powodzeniem w swojej codziennej pracy. Gdzie szukać najlepszego szkolenia w tej dziedzinie? Najlepiej w firmie COMMUNICATION CORNER. To znana i ceniona w wielu branżach firma szkoleniowa, która zajmuje się przeprowadzaniem kursów i warsztatów w małych i dużych przedsiębiorstwach, w różnych branżach. Ich usługi są zawsze dopasowane do oczekiwań i wymagań klienta, dzięki czemu przeprowadzone w Twojej firmie szkolenie będzie jak skrojone na miarę Twoich potrzeb. 
Odwiedź stronę internetową szkoleniaznegocjacji.com i sprawdź ich ofertę. Wybierz odpowiadający Ci termin i ustal wszystkie szczegóły szkolenia z negocjacji handlowych dla Twoich pracowników już teraz.

Data dodania: 15-02-2018

Również Niedaleko: